Dieta ujędrniająca skóręObserwuj Uroda 40 plus na Bloglovin

Może polubisz także...

6 komentarzy

 1. zośka zośka pisze:

  A teraz jeszcze przepis jak to wszystko jeść i nie przytyć 😉

 2. malgo malgo pisze:

  Akurat słonecznik i olej słonecznikowy są źródłem “złego ” omega 6, , i trzeba ich unikać. Dobre omega 6 to kwas GLA, obecny m.in w wiesiołku i ogóreczniku

  • clementine clementine pisze:

   Przyznam szczerze, że ja nie dotarłam do takiej wiedzy, czy mogę prosić o źródła? To ciekawe i jeśli jest prawdą, chętnie o tym poczytam i napiszę.

   • clementine clementine pisze:

    Chyba, że mówimy o proporcjach kwasów omega-6 i omega-3 w diecie, gdzie nadmiar omega-6 obniża przyswajalność omega-3 i wówczas faktycznie ten nadmiar jest szkodliwy. Z tym, że to – chociaż bardzo ważne – dotyczy ogólnie kwasów omega-6, a nie tylko tych pochodzących z oleju słonecznikowego, o ile wiem.

 3. Melka Melka pisze:

  Dla mnie odkryciem jest jeszcze mango. Ja sama stosuje iqmango na odchudzanie. Razem z dietą i ćwiczeniami. Wszystko to daje super efekt. Walczę dalej bo chce idealnie wyglądać.

 4. Dominika Dominika pisze:

  Jak dla mnie sukcesem zakończyło się odchudzanie dopiero wtedy, gdy zastosowałam Slimunox. W końcu odchudzanie zakńczyło się sukcesem- 15 kg mniej.Wcześniej długo próbowałam schudnąć stosując tylko sama dietę.a tym razem wszystko przebiegło pomyślnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: