Czy anyż likwiduje zmarszczki?Obserwuj Uroda 40 plus na Bloglovin

6 komentarzy

 1. Agata Agata pisze:

  Stosujesz nadal tonik z anyżem? Widzisz jakiś efekt? Też nie wiedziałam nic o właściwościach anyżu i zastanawiam się czy stosowanie tego toniku rzeczywiście działa;)

  • clementine clementine pisze:

   Odstawiłam, bo moja wersja, z olejkiem cynamonowym, mnie uczuliła 🙁 Co prawda nie mam 100% pewności czy to na pewno to jest winowajca, ale swędząca wysypka na czole tak mi się dała we znaki, że nie miałam odwagi kontynuować. Zresztą jakoś wkrótce potem zrobiłam dermapen, a po dermapenie w ogóle nie ma mowy o takich eksperymentach. Ale jak skończę cykle dermapenu to spróbuję jeszcze raz z samym anyżem, i wtedy ostatecznie ocenię działanie. Na pewno – zanim wyszło uczulenie skóra była fajnie nawilżona po użyciu toniku, ale to wszystko co zdołałam zauważyć.

 2. Adriana Adriana pisze:

  No i co dalej? Jakie efekty?

  • clementine clementine pisze:

   Pisałam wczoraj, komentarz wyżej 🙂 Czekam na regenerację po dermapenie i próbuję z samym anyżem. Po pierwszych próbach z miksem z olejkiem cynamonowym, dostałam swędzącej wysypki i odstawiłam tonik. Musze sprawdzić co mnie uczulało.

 3. Antoine Antoine pisze:

  Czy są jakieś pozytywne zmiany?

  • clementine clementine pisze:

   Miałam takie wysypki po zastosowaniu, że odstawiłam. Wygląda na to, że uczula mnie zarówno cynamon jak i anyż, także nie jestem w stanie ocenić działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: