Masaż Kobido – niechirurgiczny lifting twarzyObserwuj Uroda 40 plus na Bloglovin

15 komentarzy

 1. Agata Agata pisze:

  Gdzie byłaś na tym masażu? Czy możesz polecić to miejsce?

  • Wika9 Wika9 pisze:

   Szczerze szczerze polecam bellderme w warszawie, gabinet na gocławiu a pradze południe, ale warto przejechać bo to coś wspaniałego. Zabieg to mega relaks a skóra po nim jak u nimowlaka i wcale nie przesadzam, sama sie prpzekonasz!

  • Eliza Eliza pisze:

   W Klinice Sekrety Piękna u Pani Edyty w Krakowie przy Cegielnianej. Bardzo sympatyczna i kobido robi super!

 2. Lena Lena pisze:

  Super alternatywa dla wszystkich inwazyjnych zabiegów i medycyny estetycznej. Masaż kobido daje niesamowite efekty i przy tym relaks. Polecam zrobić serię kilku zabiegów, nawet 10 wtedy efekt jest na dłużej. Ja robię w Sekretach Piękna. 

  • Kasia Kasia pisze:

   A możesz mi podpowiedzieć, ile mniej więcej utrzymuje się efekt? Jak często trzeba taki cykl powtarzać mniej więcej w wieku 45 lat? Bo w sumie wydanie 2,5 czy 3 tysięcy na rok byłoby ok. Ale częściej…

   • Marta Marta pisze:

    Kasia, zaleca się zacząć od 2x w tygodniu przez pierwszy miesiąc, następnie 1x tyg w drugim miesiącu i raz na 14 dni przez resztę roku. O ile ćwiczy się w domu twarz lub masuje samodzielnie wystarczy przypominajka raz w miesiącu. Zastanawiam się tylko jakim cudem udało się zrobić Kobido w godzinę…jak ćwiczyłam zaraz po kursie, to “przelecenie” treningowo wszystkich ruchów po 2x zajmowało mi godzinę, a docelowo robi się tych powtórzeń więcej. Mi wychodzi tak ok. 1.5h cała sesja masażu, ze wstępnym masażem tkanek głębokich bez kremu. Dodatkowo Kobido warto robić nie na olejku a na kremie, żeby można było głębiej wejść w mięśnie twarzy. Olejek jest super do klasycznego masażu Japońskiego Twarzy, gdzie nie ma potrzeby takiego głębokiego stymulowania mięśni.

 3. Ania Ania pisze:

  Gdy spróbowałam masaży twarzy zaczęłam oszczędzać na kosmetykach na prawdę duże sumy. Przygodę rozpoczęłam od kobido, ale apetyt rósł w miarę jedzenia. Teraz inwestuję w zabieg o nazwie Estetyczna Rehabilitacja twarzy oraz sama masuję się korzystając z darmowego kursu automasażu- https://www.youtube.com/channel/UCqGjW5MvUyM9KhCY3HYeQig. Gdyby tylko starczyło mi samozaparcia i systematyczności… Przy 3 córkach brak czasu doskwiera…

 4. Jadwiga Jadwiga pisze:

  Chodzę na ten masaż do kliniki Sekrety Piękna bo go uwielbiam. Jest przyjemny w porównaniu z innymi. Twarz się robi taka elastyczna i ujędrniona. Wole to zdecydowanie niż jakieś inwazyjne zabiegi.

 5. Marika Marika pisze:

  Bardzo fajny masaż i niezwykle odprężający. Polecam koniecznie w Klinice Sekrety Piękna w Krakowie u Pani Edyty.

 6. waleria waleria pisze:

  a ja już kolejny raz odwiedzę klinikę bellderma i pójdę ponownie na kobido

 7. gigi gigi pisze:

  To fakt! i to bez skalpela mozna super efekt osiagnac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: