Kobieta 40 plusObserwuj Uroda 40 plus na Bloglovin

Może polubisz także...

6 komentarzy

 1. mantissa mantissa pisze:

  jedyny komentarz na jaki mnie stać: wszyscy sie zestarzejemy i tego nam życzę….bo to oznacza że będziemy mieć więcej czasu na delektowanie się życiem:)
  szkoda że matka natura nie wyposażyła nas w akomodację wzroku do starości i nie nauczyła nas postrzegać ją jako piękno.
  dla pocieszenia: medycyna estetyczna zastosowana odpowiednio wczesnie potrafi cofnąć wskazówke zegara…jeśli jest skorelowana z idealną dietą i mądrym ruchem.
  wszystko dla ludzi ale my sami musimy słuchać własnego organizmu a nie tylko naukowych doniesień.
  reasumując-po dwóch miesiącach jedzenia kaszy i wszelkiej maści warzyw skóra wygląda na 3 lata mniej -sama sprawdziłam;)
  A! chirurgia w wielu 40 lat-uchowaj Boże…

  • clementine clementine pisze:

   Dziękuję za komentarz 🙂 Właściwie to się z nim zgadzam 😉 Nie próbuję na siłę cofnąć czasu, ale jak wielokrotnie wspominałam wcześniej – zatrzymać go na chwilę… Na chwilę, chociaż. Bo która z nas nie lubi dobrze wyglądać, zrobić czegoś dobrego dla siebie, która nie lubi komplementów, tak z ręką na sercu? A skoro można coś dla siebie zrobić – czemu nie? Oczywiście, że dieta, ruch są ważne, i słuchanie siebie, i jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które sprawiają, że nasze życie nie jest puste. Ale chyba – na ten moment – to nie jest miejsce, w którym chcę o tym pisać. Niewykluczone, że kiedyś tak, bo i w tych tematach, jak każdy myślący i świadomy siebie człowiek, mam sporo do powiedzenia. 🙂 Tyle rzeczy jest do zrobienia, a tak mało czasu… Pozdrawiam!

 2. renata renata pisze:

  Odnosząc się do wstępu, w którym piszesz “Nie wiem czy to grzeczność czy autentyczne niedowierzanie, ale… mam to gdzieś” – też tak mam 🙂 Skoro lecę cytatami, to pozwolę sobie przytoczyć słowa Myśliwskiego z “Traktatu o łuskaniu fasoli” : “Nie należy gardzić pozorami. Kiedy prawa nam nie sprzyja, pozostają na szczęście pozory.” Tak to jest. Kiedy człowiek ma dwadzieścia lat uważa, że prawda liczy się ponad wszystko, kiedy ma czterdzieści już wie, że prawda jest przereklamowana. Pozdrowienia 🙂

 3. renata renata pisze:

  Przepraszam, oczywiście powinno być: “Kiedy prawda nam nie sprzyja…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: